Příběh značky Laboratoires Renophase

Mezníky jednoho života

lrMěla jsem hvězdné mládí: Vášnivá milovnice hudby, modelka a studentka farmacie se zcela zvláštním zájmem o chemii sloučenin.

V tomto věku jsem se stala obětí vážné autonehody, vyvázla jsem z ní živá, ale se zdevastovaným obličejem. Levou stranu jsem měla polámanou od čelisti až po oční důlek.

Jen díky mnoha chirurgickým zákrokům mohl být můj obličej zrekonstruován. Nicméně za cenu četných jizev ve tváři. Slovy lékařské instance mě jich nemohla zbavit žádná vědecká metoda.

Od toho okamžiku jsem měla v hlavě jen a jen jedno: Získat zpět svůj obličej! Nějaký způsob přece musí existovat!

S diplomem v kapse a s přirozeným zájmem o vědu a výzkum jsem si byla vědoma svého zanícení pro buněčný život: Jak si buňky mezi sebou předávají informace, jak je vyživit a detoxikovat a znovu jim dodávat ztracenou energii.

Připadalo mi samozřejmé, že ke  znovupropůjčení rovnováhy zdravé pleti je třeba se zaměřit na příčinu její dysfunkce, a to s co nejvyšším stupněm kožní snášenlivosti.

Studium a výzkum

lr2Můj výzkum se stal smysluplným ruku v ruce s mými objevy a pracemi na téma: Buněčná obnova, přísvit naděje, a se vznikem Laboratoří Renophase, které jsem založila v roce 1984.

Velmi rychle jsem se ztotožnila se zkoumáním škodlivosti volných radikálů, které jsou výchozím bodem stárnutí pokožky. Fakt, že jsem uvedla do popředí buněčná spojení schopná zvrátit mezibuněčné působení volných radikálů, mě posunul o krok napřed ve světě dermakosmetiky.

Díky mým prvním vzorcům na bázi sdružování obnovujících vasomotorických, přestavujících a restrukturalizujících tkáňových molekul se moje kůže začala velice progresivně obnovovat.

Další velký projekt v rámci mého výzkumu se týkal pokožky v období menopauzy. Abych přinesla opravdu reálná řešení, rozšířila jsem svoji práci na reprogramaci buněčných funkcí s cílem vrátit pokožce její objem a jas. Rovněž jsem uvedla v pozornost antioxidační fytoestrogenové komplexy, jež jsou ústředním a inovativním konceptem v oblasti dermatologie a kosmetiky.

lr3S neoblomným přesvědčením, že tento postup neinvazivní regenerace je to nejblahodárnějších pro harmonizaci kožní tkáně, jsme spojili naše výzkumné úsilí se světelnou terapií LED. Stejně tak jsme se stali průkopníky v oblasti fotobiostimulace. Tímto jsme vstoupili do nové etapy naší historie. Tento revoluční objev Laboratoří Renophase umožnil znásobení a prohloubení efektu světla, které je stěžejní při kožním omlazování, obnově, akné, jaterních skvrnách, a i při mnohých obtížích estetické dermatologie.

V tento den jsme započali novou éru ve výzkumu Renophase: Znovu vytvořit optimální rovnováhu pokožky.

Můj vytyčený cíl

Uskutečnila jsem si svůj sen obnovit pokožku obličeje. Tento sen mě přivedl k další výzvě: Pomáhat ostatním s jejich problémy. Takto sdílím svoji životní cestu se všemi, které potkávám na svých konferencích v mnoha zemích, které navštěvuji. Díky této cestě jsem se stala manželkou, matkou a čerstvě babičkou vnoučat, která se mě občas ptají: ”Proč máš pod okem ty slaboučké jizvičky?” A já jim odpovídám, že tyto jizvičky jsou smyslem mého života…

MOJE ZJIŠTĚNÍ

Každá pokožka má svůj příběh
a každá žena je jedinečná.

MŮJ CÍL

Znovu dodat ženám důvěru v jejich vlastní krásu.

MOJE PŘÁNÍ

Pokračovat ve výzkumu a vyvinout co nejvíce zacílené formule. Rozšířit pole působnosti při zachování našich zásad: Tolerance, Účinnost, Viditelné výsledky.